Mokinių pasiekimai

Nominacija už meninės raiškos savitumą

Herkus Mockūnas, 1c klasės mokinys, 2023 m. respublikiniame mokinių piešinių konkurse „Matau muziką“, skirtame Europos muzikos dienai mokykloje (EuDaMuS) paminėti, laimėjo nominaciją „Už meninės raiškos savitumą“. Konkurse mokinį paskatino dalyvauti muzikos mokytoja Lina Skyrienė.

8a klasės mokinė Gabija Kairytė už dalyvavimą eilėraščių ir esė konkurse „Švenčiu Lietuvą“, skirtame Vasario 16-ajai, apdovanota Europos Parlamento nario Liudo Mažylio padėka.

Gruodžio 1 d. Panevėžio miesto savivaldybės administracijos I aukšto fojė atidaryta fotografijų paroda. Joje – net trijų progimnazijos 6a klasės mokinių darbai.

„Šaltinio“ progimnazijos mokinių savivaldai – III vieta konkurse „Geriausia mokinių savivalda“!

Marija Šmakotinaitė, 7b klasės mokinė, tapo piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje“ nugalėtoja.

Respublikinėse varžytuvėse „Tautosakos malūnas-2021“, kurios nuotoliniu būdu vyko gegužės 6 dieną, progimnazijos komanda laimėjo I vietą.