Mokinių pasiekimai

8c klasės mokinė Fausta Valuckytė tapo LR Konstitucijos egzamino nugalėtoja!

5a klasės mokinys Gustas Vareika tapo tarptautinio bežodžių komiksų konkurso laureatu.

Užimta III vieta Panevėžio miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių pažangumo skatinimo projekte.

Net 35 4–8 klasių mokiniams Mokslo metų užbaigimo šventėse įteiktos Pergalės statulėlės už labai gerą mokymąsi.

Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkurse „Pasimatuok profesiją“ progimnazijos komanda laimėjo I vietą.

Luknė Trumpickaitė, 6a klasės mokinė, Panevėžio krašto jaunųjų matematikų XXVI olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

1c klasės mokinys Herkus pelnė nominaciją konkurse „Matau muziką“.

8a klasės mokinė Gabija Kairytė už dalyvavimą eilėraščių ir esė konkurse „Švenčiu Lietuvą“, skirtame Vasario 16-ajai, apdovanota Europos Parlamento nario Liudo Mažylio padėka.

Gruodžio 1 d. Panevėžio miesto savivaldybės administracijos I aukšto fojė atidaryta fotografijų paroda. Joje – net trijų progimnazijos 6a klasės mokinių darbai.

„Šaltinio“ progimnazijos mokinių savivaldai – III vieta konkurse „Geriausia mokinių savivalda“!