Mokinių pasiekimai

Mokinių savivaldai – III vieta!

Progimnazijos mokinių savivaldos atstovės Gabija ir Paulina dalyvavo LMS organizuotame Vadovų klubo susitikime ir atstovavo Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokinių savivaldą.

Vadovų klubas – Panevėžio miesto ir rajono mokinių savivaldų atstovų susitikimas, skirtas aptarti to mėnesio aktualijas ir skatinti tarpmokyklinį bendradarbiavimą.

Šį kartą diskutuota apie emocinę sveikatą, atnaujinamas pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas bei aptartas artėjantis LMS žiemos forumas. „Šaltinio“ progimnazijos mokinių savivalda užėmė III vietą gaudama „Geriausios mokinių savivaldos“ apdovanojimą.

Rūta Vainauskaitė Įrašo autorius:
Rūta Vainauskaitė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Marija Šmakotinaitė, 7b klasės mokinė, tapo piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje“ nugalėtoja.

Respublikinėse varžytuvėse „Tautosakos malūnas-2021“, kurios nuotoliniu būdu vyko gegužės 6 dieną, progimnazijos komanda laimėjo I vietą.

Trečiokė Sofija tapo respublikinio piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje“ nugalėtoja.

Sveikiname ir didžiuojamės mokiniais, geriausiai atlikusiais konkurso užduotis. Visų amžiaus grupių dalyvavusių mokinių rezultatai aukštesni nei šalies vidurkis.

Sveikiname haiku konkurso nugalėtojus: Dominyką Švėgždaitę, 7a klasės mokinę, Austėją Valonytę, 7b klasės mokinę, Emilį Liaudanską, 5b klasės mokinį, Ugnę Juodikytę, 8a klasės mokinę!