Mokinių pasiekimai

Miesto fotografijų parodoje – šeštokų darbai

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos I aukšto fojė gruodžio 1 d. 15 val. buvo atidaryta fotografijų paroda „Panevėžys – mano miestas“. Joje eksponuojami net trijų „Šaltinio“ progimnazijos 6a klasės mokinių darbai:

fotonuotrauka „Nusišypsok“, Karina Česnelytė Luckaja, III vieta, apdovanojama 100,00 Eur vertės dovana;

fotonuotrauka „Svajonė“, Karina Jagminaitė;

fotonuotrauka „Spindulio kelias“, Titas Mužas.

Šiemet fotografijų konkurse dalyvavo 24 miesto mokyklų mokiniai, kurie pateikė 165 nuotraukas. Aktyviausi buvo „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai. Konkurse mūsų mokinius paskatino dalyvauti geografijos mokytoja ir 6a klasės vadovė Ligita Urbonienė.

„Šaltinio“ progimnazijos mokinių savivaldai – III vieta konkurse „Geriausia mokinių savivalda“!

Marija Šmakotinaitė, 7b klasės mokinė, tapo piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje“ nugalėtoja.

Respublikinėse varžytuvėse „Tautosakos malūnas-2021“, kurios nuotoliniu būdu vyko gegužės 6 dieną, progimnazijos komanda laimėjo I vietą.

Trečiokė Sofija tapo respublikinio piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje“ nugalėtoja.

Sveikiname ir didžiuojamės mokiniais, geriausiai atlikusiais konkurso užduotis. Visų amžiaus grupių dalyvavusių mokinių rezultatai aukštesni nei šalies vidurkis.