Mokinių pasiekimai

Respublikinėse varžytuvėse – I vieta!

Respublikinėse varžytuvėse „Tautosakos malūnas-2021“, kurias jau aštuntąjį kartą rengia Kauno tautinės kultūros centras, dalyvavo ir mūsų progimnazijos komanda „Žalia rūta“.  Varžytuvių tikslas – skatinti mokinius domėtis tautosaka, kalba, istorija, gamta, kurie padeda jiems suvokti gimtojo krašto paveldą ir kultūrinį palikimą. Šiemet varžytuvės vyko nuotoliniu būdu gegužės 6 dieną, prasmingai pažymint Spaudos, kalbos ir knygos dieną. Varžytuvėse dalyvavo devynios komandos iš Joniškio, Kauno, Kauno r., Prienų r., Kaišiadorių r. ir iš Panevėžio. Mūsų komanda, kuriai atstovavo Lukas Riauba (6b), Aistė Tamulionytė (7a), Vilius Šmakotinas (7b), Dominyka Švėgždaitė (8a), Greta Nakvosaitė (8a), užėmė I-ąją vietą ir tapo konkurso nugalėtojais.

Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytojos Izolda Pakalnienė ir Jolanta Švėgždienė.

___________________________

Jolanta Švėgždienė Įrašo autorius:
Jolanta Švėgždienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Trečiokė Sofija tapo respublikinio piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje“ nugalėtoja.

Sveikiname ir didžiuojamės mokiniais, geriausiai atlikusiais konkurso užduotis. Visų amžiaus grupių dalyvavusių mokinių rezultatai aukštesni nei šalies vidurkis.

Sveikiname haiku konkurso nugalėtojus: Dominyką Švėgždaitę, 7a klasės mokinę, Austėją Valonytę, 7b klasės mokinę, Emilį Liaudanską, 5b klasės mokinį, Ugnę Juodikytę, 8a klasės mokinę!

Sveikiname 5b klasės mokinį Luką Riaubą, kuris konkurse laimėjo I vietą!

Kovo 6 dieną Karininkų ramovės rūmuose Kaune buvo apdovanota 7b klasės mokinė Gabija Šukytė, kuri tarptautiniame piešinių konkurse laimėjo II vietą.