Mokinių pasiekimai

Piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2021“ nugalėtoja

Marija Šmakotinaitė, 7b klasės mokinė, tapo Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuoto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2021“ viena iš šešių nugalėtojų respublikoje. Mokinę konkursui paruošė žmogaus saugos mokytojas Vladas Izdūnis. Sveikiname!

Visi šeši kūriniai iki š. m. spalio mėn. bus perpiešti ant autobusų stotelių paviljonų. Konkretūs paviljonai bus išrinkti pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąjį rajoną, vietovę.

Šių metų konkurse varžėsi net 967 piešiniai iš visos Lietuvos. Pernai buvo sulaukta 279 dalyvių.

Įdomu, kad praėjusiais metais laimėjo Marijos sesutės Sofijos darbas „Zebriukas“, kurį visa Šmakotinų šeima perpiešė ant Molainių autobusų stotelės paviljono.

Respublikinėse varžytuvėse „Tautosakos malūnas-2021“, kurios nuotoliniu būdu vyko gegužės 6 dieną, progimnazijos komanda laimėjo I vietą.

Trečiokė Sofija tapo respublikinio piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje“ nugalėtoja.

Sveikiname ir didžiuojamės mokiniais, geriausiai atlikusiais konkurso užduotis. Visų amžiaus grupių dalyvavusių mokinių rezultatai aukštesni nei šalies vidurkis.

Sveikiname haiku konkurso nugalėtojus: Dominyką Švėgždaitę, 7a klasės mokinę, Austėją Valonytę, 7b klasės mokinę, Emilį Liaudanską, 5b klasės mokinį, Ugnę Juodikytę, 8a klasės mokinę!

Sveikiname 5b klasės mokinį Luką Riaubą, kuris konkurse laimėjo I vietą!