Mokinių pasiekimai

2020 m. Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

Sveikiname ir didžiuojamės progimnazijos mokiniais, geriausiai atlikusiais konkurso užduotis. Jie apdovanoti Lietuvos  Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro  A.Monkevičiaus diplomais. Visų amžiaus grupių dalyvavusių mokinių rezultatai aukštesni nei šalies vidurkis.

Informacija

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai 2020 m. sausio - vasario mėn. dalyvavo  Nacionalinės švietimo agentūros organizuotame „Nacionaliniame kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse“. Konkurso užduotys parengtos ir konkursas vykdytas projekto „Bendrojo ugdymo tyrimų, vertinimo ir stebėsenos sistemos plėtra: mokinių pasiekimų vertinimas“ (projekto Nr. 09.2.1-ESFA-V-706-02-0001) ištekliais.

Šio konkurso tikslas – mokinių bendrųjų kompetencijų ir bazinių žinių taikymo gebėjimų konkrečiose praktinėse situacijose vertinimas. Konkursu siekiama ugdyti labai svarbius tolesniam mokymuisi ir gyvenimui XXI a. mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, taip pat gebėjimą kūrybiškai taikyti įgytas žinias.

Konkursas buvo organizuotas trijose amžiaus grupėse:

3–4 klasių mokiniams (2020 m. vasario 05 dieną konkurse sudalyvavo 6245 mokiniai iš 315 mokyklų);

5–7 klasių mokiniams (2020 m. vasario 03 dieną konkurse sudalyvavo 7821 mokinys iš 331 mokyklos);

8–10 klasių mokiniams (2020 m. sausio 31 dieną konkurse sudalyvavo 6619 mokinių iš 365 mokyklų).

Šioms grupėms buvo parengtos įdomios ir nuotaikingos skirtingo sudėtingumo užduotys, mokiniams artimu ir smalsumą žadinančiu kontekstu. Konkurso užduotis mokiniai atliko elektroninėje testų vykdymo sistemoje, matydami jas kompiuterio ekrane.

2020 m. Nacionalinio kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurso rezultatų ataskaita (3–4 klasės)

2020 m. Nacionalinio kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurso rezultatų ataskaita 3–4 kl.

2020 m. Nacionalinio kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurso rezultatų ataskaita (5–7 klasės)

2020 m. Nacionalinio kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurso rezultatų ataskaita 5–7 kl.

2020 m. Nacionalinio kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurso rezultatų ataskaita (8–10 klasės)

2020 m. Nacionalinio kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurso rezultatų ataskaita 8–10 kl.

Sveikiname haiku konkurso nugalėtojus: Dominyką Švėgždaitę, 7a klasės mokinę, Austėją Valonytę, 7b klasės mokinę, Emilį Liaudanską, 5b klasės mokinį, Ugnę Juodikytę, 8a klasės mokinę!

Sveikiname 5b klasės mokinį Luką Riaubą, kuris konkurse laimėjo I vietą!

Kovo 6 dieną Karininkų ramovės rūmuose Kaune buvo apdovanota 7b klasės mokinė Gabija Šukytė, kuri tarptautiniame piešinių konkurse laimėjo II vietą.

2020 m. nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ I ture dalyvavo 30 5–8 klasių mokinių.

Sausio 20 dieną 2a klasės mokiniai lankėsi riedlenčių parke „Core Indoor“ Vilniuje. Kelionę mokiniai gavo kaip prizą už dalyvavimą projekte „Olimpinis mėnuo“.