Mokinių pasiekimai

Laimėjimas piešinių konkurse saugaus eismo tema

Sofija Šmakotinaitė, 3a klasės mokinė, 2020 m. birželio mėn. tapo Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos inicijuoto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2020“ nugalėtoja. Trečiokės mokytoja Žiedė Ketvirtienė. Konkurse mokinę paskatino dalyvauti Saugaus eismo būrelio vadovė mokytoja Meilutė Greičiuvienė. Piešinys iki spalio bus perpieštas ant autobusų stotelės paviljono.

Sveikiname ir didžiuojamės mokiniais, geriausiai atlikusiais konkurso užduotis. Visų amžiaus grupių dalyvavusių mokinių rezultatai aukštesni nei šalies vidurkis.

Sveikiname haiku konkurso nugalėtojus: Dominyką Švėgždaitę, 7a klasės mokinę, Austėją Valonytę, 7b klasės mokinę, Emilį Liaudanską, 5b klasės mokinį, Ugnę Juodikytę, 8a klasės mokinę!

Sveikiname 5b klasės mokinį Luką Riaubą, kuris konkurse laimėjo I vietą!

Kovo 6 dieną Karininkų ramovės rūmuose Kaune buvo apdovanota 7b klasės mokinė Gabija Šukytė, kuri tarptautiniame piešinių konkurse laimėjo II vietą.

2020 m. nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ I ture dalyvavo 30 5–8 klasių mokinių.