Mokinių pasiekimai

Konkurse „Uždavinys eilėraštyje“ I vieta!

Sveikiname 5b klasės mokinį Luką Riaubą, kurio eilėraštis konkurse laimėjo I vietą!

Kovo mėnesį Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla organizavo Lietuvos Respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 5–10 klasių mokinių matematikos ir lietuvių kalbos konkursą „Uždavinys eilėraštyje“, kuriame dalyvavo net 156 mokiniai. Kūrybiniai darbai vertinti 5–6, 7–8, 9–10 klasių mokinių amžiaus grupėse.

„Šaltinio“ progimnazija konkursui pristatė Luko Riaubos, 5b kl., Dominykos Švėgždaitės, 7a kl. ir Lukrecijos Roicevičiūtės, 7a kl. darbus. Konkurse dalyvauti mokinius paskatino lietuvių kalbos mokytoja Jolanta ir matematikos mokytojos Silvija bei Vilma.

Kovo 6 dieną Karininkų ramovės rūmuose Kaune buvo apdovanota 7b klasės mokinė Gabija Šukytė, kuri tarptautiniame piešinių konkurse laimėjo II vietą.

2020 m. nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ I ture dalyvavo 30 5–8 klasių mokinių.

Sausio 20 dieną 2a klasės mokiniai lankėsi riedlenčių parke „Core Indoor“ Vilniuje. Kelionę mokiniai gavo kaip prizą už dalyvavimą projekte „Olimpinis mėnuo“.

Mūsų progimnazijos mokinės tapo pasaulio lietuvių piešinių konkurso „Iliustruoju lietuvių poeziją“ laureatėmis ir dalyvavo virtualiame festivalyje „T.Y.čia“.

Vilius Šmakotinas, 6b klasės mokinys, informatikos ir informatinio mąstymo konkurse šalyje laimėjo I vietą! Sveikiname!