Mokinių pasiekimai

Piešiniai „Trisdešimt metų kartu su laisve“

2020 m. kovo 6 dieną Karininkų ramovės rūmuose Kaune buvo apdovanoti 7b klasės mokinė Gabija Šukytė ir jos dailės mokytojas Vilius Jėčius. Gabija tarptautiniame piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurse „Trisdešimt metų kartu su laisve“ laimėjo II vietą. Konkursą organizavo Kauno Kovo 11-osios gimnazija.

2020 m. nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ I ture dalyvavo 30 5–8 klasių mokinių.

Sausio 20 dieną 2a klasės mokiniai lankėsi riedlenčių parke „Core Indoor“ Vilniuje. Kelionę mokiniai gavo kaip prizą už dalyvavimą projekte „Olimpinis mėnuo“.

Mūsų progimnazijos mokinės tapo pasaulio lietuvių piešinių konkurso „Iliustruoju lietuvių poeziją“ laureatėmis ir dalyvavo virtualiame festivalyje „T.Y.čia“.

Vilius Šmakotinas, 6b klasės mokinys, informatikos ir informatinio mąstymo konkurse šalyje laimėjo I vietą! Sveikiname!

Progimnazijos mokiniai šalies mokinių kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Tautos dvasios beieškant“ laimėjo I vietą.