Mokinių pasiekimai

Lietuvos istorijos žinovas 2020

Vasario 12 dieną 2020 m. nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ I ture dalyvavo 30 5–8 klasių mokinių. Daugiausiai balų surinko 8b klasės mokinė Saulė Šiaulytė, kuri kovo 10 dieną dalyvaus konkurso II ture Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose.

Sausio 20 dieną 2a klasės mokiniai lankėsi riedlenčių parke „Core Indoor“ Vilniuje. Kelionę mokiniai gavo kaip prizą už dalyvavimą projekte „Olimpinis mėnuo“.

Mūsų progimnazijos mokinės tapo pasaulio lietuvių piešinių konkurso „Iliustruoju lietuvių poeziją“ laureatėmis ir dalyvavo virtualiame festivalyje „T.Y.čia“.

Vilius Šmakotinas, 6b klasės mokinys, informatikos ir informatinio mąstymo konkurse šalyje laimėjo I vietą! Sveikiname!

Progimnazijos mokiniai šalies mokinių kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Tautos dvasios beieškant“ laimėjo I vietą.

Gabija Kairytė, Dilana Viplentaitė, Marija Šmakotinaitė, Vilius Šmakotinas ir Adas Tamošiūnas, 6-ų klasių mokiniai, Panevėžio miesto vokiečių kalbos konkurse spalio 17 d. laimėjo II vietą (mokytoja Aurelija Vaičiulionė).