Mokinių pasiekimai

Riedlenčių parke

2a klasės mokiniai ir jų mokytoja Snaigė Varanauskienė dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo“, kurį antrus metus organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, LR Sveikatos apsaugos ministerija bei LTOK. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti mažiausių Lietuvos moksleivių fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną. Projektas vyko keturias savaites, kiekviena jų turėjo temą. „Olimpiniame mėnesyje“ dalyvavo 850 pradinių klasių iš daugiau kaip 300 mokyklų, 54 savivaldybių. Pasibaigus projektui ministrai Aurelijus Veryga ir Algirdas Monkevičius drauge su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte burtų keliu išrinko 30 klasių, kurios laimėjo fizinį aktyvumą skatinančius specialius prizus. Tarp laimingųjų ir buvo 2a klasė, kuri gavo prizą – pamoką su riedlentėmis Vilniuje esančiame uždarame riedlenčių parke „Core Indoor“. Kol vieni vaikai mokėsi su labai atsakingais instruktoriais riedlenčių sporto gudrybių, kiti klausėsi Simo Sonkino pasakojimo apie riedlenčių atsiradimą, sulūžusių riedlenčių perdirbimą, gamino raktų pakabukus. Vėliau prizininkų klasė buvo pavaišinta skaniais pietumis restorane „La Crepe“. Prizas pateisino visus vaikų ir mokytojos lūkesčius. Ačiū organizatoriams.

Kelionės pabaigoje mokiniai dar apsilankė „Iliuzijų kambaryje“.

Mūsų progimnazijos mokinės tapo pasaulio lietuvių piešinių konkurso „Iliustruoju lietuvių poeziją“ laureatėmis ir dalyvavo virtualiame festivalyje „T.Y.čia“.

Vilius Šmakotinas, 6b klasės mokinys, informatikos ir informatinio mąstymo konkurse šalyje laimėjo I vietą! Sveikiname!

Progimnazijos mokiniai šalies mokinių kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Tautos dvasios beieškant“ laimėjo I vietą.

Gabija Kairytė, Dilana Viplentaitė, Marija Šmakotinaitė, Vilius Šmakotinas ir Adas Tamošiūnas, 6-ų klasių mokiniai, Panevėžio miesto vokiečių kalbos konkurse spalio 17 d. laimėjo II vietą (mokytoja Aurelija Vaičiulionė).

2018–2019 mokslo metais statulėlės „Pergalė moksle“ įteiktos 26 mokiniams.