Kviečiame dalyvauti šeimų sporto šventėje-žygyje!

Kviečiame dalyvauti individualioje šeimų sporto šventėje-žygyje „Žygiuoju už Lietuvą“, kuri vyks Vasario 16 – Kovo 11 d. Socialinės-pilietinės akcijos metu mokiniai kartu su savo šeimos nariais dalyvaus trejuose iššūkiuose:

* Rink žingsnius ir varžykis su kitais;

* Įveik orientavimosi sporto trasą Panevėžio kultūros ir poilsio parke;

* Susipažink su 12 Panevėžio miesto pažintinių trasų.

Iššūkių metu dalyviai turės galimybę susipažinti ar naujai pažinti Panevėžio miestą, praleis daugiau laiko su savo šeima, stiprins sveikatą gryname ore ir puikiai praleis laiką.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Organizatoriai

Vasario 12 dieną progimnazijos 1b, 2c, 3b ir 4b klasių mokiniai dalyvavo Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16-ajai paminėti.

Sausio 21 dieną progimnazijos 1–8 klasių mokiniai dalyvavo pirmojoje nuotolinėje „Swedbank“ organizuotoje pamokoje „Mokonomika“.

6–8 klasių mokinių piešiniai, skirti Laisvės gynėjų dienai.

Lapkričio 9–15 dienomis mokykla dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitėje „Šiaurės šalys ir pasaulis“.

Atidaryta šeštadieninė Šaltiniečių bendruomenės stovyklėlė vaikučiams.