„Pelėdžiukų mokyklėlės“ atidarymas

2020 metų rugsėjo 26 dieną progimnazijoje atidaryta vaikučiams skirta šeštadieninė Šaltiniečių bendruomenės stovyklėlė „Šaltinėlis“.  Bendruomenės pirmininkė Zina Stripeikienė, mokytojos Žiedė Ketvirtienė, Geta Pečiulienė ir gražus būrys pagalbininkių, progimnazijos mokinių, pakvietė mažuosius į „Pelėdžiukų mokyklėlę“. Po įdomios veiklos ir skanių pietų mažieji stovyklautojai kino centre „Šaltinis“ žiūrėjo animacinį filmą „Obuolių maišas“. Vėliau vaikučiai su tėveliais lauke spalvotais popieriniais pelėdžiukais papuošė bendruomenės narių pasodintus medelius.

Projektas finansuojamas Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir Darbo ministerijos pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Rugsėjo 10–18 dienomis mokykloje praūžė jau tradicinėmis tapusios Jaunojo tyrinėtojo dienos.

Šiemet Rugsėjo 1-osios šventė buvo kitokia. Mokyklos kieme renginys vyko tik pirmųjų klasių mokiniams.

Birželio 19 dieną Šaltiniečių bendruomenėje svečiavosi Lėlių vežimo teatras.

Balandžio mėnesį 1–7 klasių mokiniai skaitė ir iliustravo žymaus pasakininko H. K. Anderseno kūrinius. Darbų parodą galima pamatyti  https://youtu.be/R6lhGDktN7Y

Kovo 10 dieną pirmoji pamoka progimnazijoje buvo skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti.