Didžiausia bendradarbiavimo pamoka, skirta Vasario 16-ajai

Vasario 12 dieną progimnazijos 1b, 2c, 3b, 4b klasių mokiniai dalyvavo Didžiausioje Lietuvoje pilietiškumo ugdymo pamokoje „Bendradarbiaujančios klasės Vasario 16-ajai paminėti“. Visas šalies mokyklas jungtis prie Didžiausios bendradarbiavimo pamokos pakvietė projektas „Bendradarbiaujančios klasės“ kartu su „Mokyklų tobulinimo centru“.Įvairių miestų mokytojai, susiskirstę po kelis, planavo, aptarė ir kartu su savo klasių mokiniais dalyvavo pamokose.

Mūsų progimnazijos mokiniams bendras pamokas kartu su kitais Lietuvos mokytojais vedė pradinių klasių mokytojos Meilutė Greičiuvienė, Vida Baronienė, Geta Pečiulienė, Lina Andrikonytė.

Sausio 21 dieną progimnazijos 1–8 klasių mokiniai dalyvavo pirmojoje nuotolinėje „Swedbank“ organizuotoje pamokoje „Mokonomika“.

6–8 klasių mokinių piešiniai, skirti Laisvės gynėjų dienai.

Lapkričio 9–15 dienomis mokykla dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitėje „Šiaurės šalys ir pasaulis“.

Atidaryta šeštadieninė Šaltiniečių bendruomenės stovyklėlė vaikučiams.

Rugsėjo 10–18 dienomis mokykloje praūžė jau tradicinėmis tapusios Jaunojo tyrinėtojo dienos.