Mes užaugome laisvi

Piešiniai, skirti nacionaliniam piešinių konkursui „Mes užaugome laisvi“, kurį organizavo Dailės mokytojų asociacija. Konkursas skirtas laisvės gynėjų dienai. Konkurse mokinius paskatino dalyvauti istorijos mokytoja Ramunė Liesytė, konsultavo – dailės mokytojas Vilius Jėčius.

Viliaus Šmakotino (7b kl.), Marijos Šmakotinaitės (7b kl.), Godos Ryliškytės (7b kl.), Gabijos Kairytės (7a kl.), Kajaus Pauliuko (8b kl.), Gretos Staškūnaitės (6c kl.), Aistės Tamulionytės (7a kl.), Gabijos Šukytės (8b kl.)(atrinktas nacionalinei parodai), Austėjos Nerečionytės (7a kl.), Rusmės Šimkevičiūtės (6c kl.), Dilanos Viplentaitės (7a kl.), Enrikos Bareikaitės (8b kl.) darbai.

Lapkričio 9–15 dienomis mokykla dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitėje „Šiaurės šalys ir pasaulis“.

Atidaryta šeštadieninė Šaltiniečių bendruomenės stovyklėlė vaikučiams.

Rugsėjo 10–18 dienomis mokykloje praūžė jau tradicinėmis tapusios Jaunojo tyrinėtojo dienos.

Šiemet Rugsėjo 1-osios šventė buvo kitokia. Mokyklos kieme renginys vyko tik pirmųjų klasių mokiniams.

Birželio 19 dieną Šaltiniečių bendruomenėje svečiavosi Lėlių vežimo teatras.