Kviečiame dalyvauti pilietinėje bendruomenės akcijoje „Geltona, žalia, raudona“!

Kviečiame 1–8 klasių mokinius, jų tėvelius, artimuosius Vasario 16-ąją papuošti savo aplinką trimis brangiausiomis spalvomis, pasipuošti lietuviška atributika, įsiamžinti ir nuotraukas ar vaizdo įrašus siųsti klasių vadovams iki vasario 17 d. 19 val.

Būkime aktyvūs, kūrybiški ir pilietiški!

Organizatoriai

Kviečiame dalyvauti individualioje šeimų sporto šventėje-žygyje „Žygiuoju už Lietuvą“, kuri vyks Vasario 16 – Kovo 11 dienomis.

Vasario 12 dieną progimnazijos 1b, 2c, 3b ir 4b klasių mokiniai dalyvavo Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16-ajai paminėti.

Sausio 21 dieną progimnazijos 1–8 klasių mokiniai dalyvavo pirmojoje nuotolinėje „Swedbank“ organizuotoje pamokoje „Mokonomika“.

6–8 klasių mokinių piešiniai, skirti Laisvės gynėjų dienai.

Lapkričio 9–15 dienomis mokykla dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitėje „Šiaurės šalys ir pasaulis“.