Netradicinė pamoka bažnyčioje

Vasario 21 d. 8-ų ir 6a klasės mokiniams vyko netradicinė istorijos ir lietuvių kalbos pamoka Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje „Krikščionybės simboliai ir jų reikšmė“. Pamoką vedė vikaras Egidijus Tubelis. Renginį mokiniams organizavo istorijos mokytoja Ramunė Liesytė.

Progimnazijos mokytojos ir mokinės dalyvavo respublikinėje konferencijoje Kelmėje.

Vasario 17 dieną progimnazijoje vyko respublikinė metodinė-praktinė užsienio kalbų mokytojų konferencija „Gera pamoka – tai...“

Progimnazijos 6–8 klasių mokiniai paminėjo 99-ąjį Lietuvos gimtadienį.

6a klasės mokiniai įgyvendino trumpalaikį integruotą lietuvių kalbos, istorijos, etnokultūros projektą „XIX–XX a. pradžios aukštaičių krašto valstiečių sodyba“.

5-ų klasių mokiniams buvo organizuotos teminės gamtamokslinės pamokos bendradarbiaujant su Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Technologijų mokymo centru.