Pilietiškumo pamoka

Progimnazijos 6–8 klasių mokiniai paminėjo 99-ąjį Lietuvos gimtadienį. Vasario 15 d. buvo surengta jaunimo vedama pilietiškumo pamoka-paskaita. Istorijos mokytoja Ramunė Liesytė pakvietė Panevėžio miesto aktyvaus jaunimo atstoves Gretą ir Patriciją, kurios kasdieniškai, neformaliai pristatė mokiniams, kodėl yra svarbu būti pilietiškam, aktyviam, kodėl reikia mylėti savo miestą, šalį ir ką tai gali duoti pačiam jaunuoliui, diskutavo su mokiniais jiems aktualiais klausimais šia tema.

6a klasės mokiniai įgyvendino trumpalaikį integruotą lietuvių kalbos, istorijos, etnokultūros projektą „XIX–XX a. pradžios aukštaičių krašto valstiečių sodyba“.

5-ų klasių mokiniams buvo organizuotos teminės gamtamokslinės pamokos bendradarbiaujant su Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Technologijų mokymo centru.

Sausio 13-ąją kartu su visa Lietuva mūsų progimnazija minėjo Laisvės gynėjų dieną.

Sausio 12 d. vakare progimnazijoje lankėsi būsimi pirmokai ir jų tėveliai.

Sausio 11 d. mokyklos muziejuje buvo atidaryta mokytojos Meilutės Greičiuvienės lėlių kolekcijos paroda.