Konferencija „Gera pamoka – tai...“

Vasario 17 dieną progimnazijoje vyko respublikinė metodinė-praktinė užsienio kalbų mokytojų konferencija „Gera pamoka – tai...“ Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 50 pedagogų, buvo perskaityti 9 pranešimai, vyko darbas grupėse. Aktų salėje pirmoji pranešimą „Mokymasis bendradarbiaujant – kaip tai stiprina pamokos kokybę: mokinio ir mokytojo darbą“ skaitė Vilniaus Vytauto gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Goda Čiplytė.

Pagrindinės renginio organizatorės – rusų kalbos mokytojos metodininkės Rita Paurazienė, Vida Jarmalavičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Vašėtienė.

Progimnazijos 6–8 klasių mokiniai paminėjo 99-ąjį Lietuvos gimtadienį.

6a klasės mokiniai įgyvendino trumpalaikį integruotą lietuvių kalbos, istorijos, etnokultūros projektą „XIX–XX a. pradžios aukštaičių krašto valstiečių sodyba“.

5-ų klasių mokiniams buvo organizuotos teminės gamtamokslinės pamokos bendradarbiaujant su Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Technologijų mokymo centru.

Sausio 13-ąją kartu su visa Lietuva mūsų progimnazija minėjo Laisvės gynėjų dieną.

Sausio 12 d. vakare progimnazijoje lankėsi būsimi pirmokai ir jų tėveliai.