Konferencijoje „Noriu žinoti“

2017 m. vasario 21 d. Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija „Noriu žinoti“. Joje mūsų progimnazijos 3a klasės mokinė Aistė Tamulionytė ir 3b klasės mokinė Toma Tonkūnaitė skaitė pranešimą „Sveikatos abėcėlė“. Pasisakė ir pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Snaigė Varanauskienė bei Vida Baronienė. Jos skaitė pranešimą „Vaiko ūgties matavimas“.

Vasario 17 dieną progimnazijoje vyko respublikinė metodinė-praktinė užsienio kalbų mokytojų konferencija „Gera pamoka – tai...“

Progimnazijos 6–8 klasių mokiniai paminėjo 99-ąjį Lietuvos gimtadienį.

6a klasės mokiniai įgyvendino trumpalaikį integruotą lietuvių kalbos, istorijos, etnokultūros projektą „XIX–XX a. pradžios aukštaičių krašto valstiečių sodyba“.

5-ų klasių mokiniams buvo organizuotos teminės gamtamokslinės pamokos bendradarbiaujant su Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Technologijų mokymo centru.

Sausio 13-ąją kartu su visa Lietuva mūsų progimnazija minėjo Laisvės gynėjų dieną.