Smagiosios elektronikos pamoka

Vasario 9 dieną 5-ų klasių mokiniams buvo organizuotos teminės gamtamokslinės pamokos bendradarbiaujant su Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Technologijų mokymo centru. Centro vadovė Rugilė Draugelytė fizikos kabinete mokiniams pristatė smagiąją elektroniką. Vaikai konstravo projektus, kurie supažindina su elektros dėsniais. Netradicines pamokas organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Gudienė bei gamtos ir žmogaus dalyko mokytoja Rasa Andrikonienė.

Sausio 13-ąją kartu su visa Lietuva mūsų progimnazija minėjo Laisvės gynėjų dieną.

Sausio 12 d. vakare progimnazijoje lankėsi būsimi pirmokai ir jų tėveliai.

Sausio 11 d. mokyklos muziejuje buvo atidaryta mokytojos Meilutės Greičiuvienės lėlių kolekcijos paroda.

Sausio 11 d. progimnazijoje vyko 1–8 klasių mokinių įvairių dalykų olimpiados.

Paskutinį advento ketvirtadienio vakarą 5–8 klasių mokiniai pristatė gražią gyvenimo, meilės pamoką H. K. Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ motyvais.