Mokinių pasiekimai

Profesijų konkurse – I vieta

Gegužės 9 dieną Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokinių komanda dalyvavo Panevėžio  miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 kl. mokinių ugdymo karjerai konkurse „Pasimatuok profesiją“, kuris vyko „Saulėtekio“ progimnazijoje. Klaudija Žandaraitė (4c kl.), Mantas Galvonas (3b kl.), Danielis Spudulis (4c kl.), Gediminas Martinkėnas (3b kl.) puikiai sudalyvavo konkurse ir laimėjo I vietą vienuolikos komandų tarpe. Prisistatymo užduotį padėjo paruošti muzikos mokytoja Lina Skyrienė, dainos tekstą sukūrė direktorės pavaduotoja Džiuginta Kropienė. Komandą konkursui parengė pradinių klasių mokytojos Janina Tubienė ir Meilutė Greičiuvienė.
Ankstesni įrašai


Luknė Trumpickaitė, 6a klasės mokinė, Panevėžio krašto jaunųjų matematikų XXVI olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

1c klasės mokinys Herkus pelnė nominaciją konkurse „Matau muziką“.

8a klasės mokinė Gabija Kairytė už dalyvavimą eilėraščių ir esė konkurse „Švenčiu Lietuvą“, skirtame Vasario 16-ajai, apdovanota Europos Parlamento nario Liudo Mažylio padėka.  

Gruodžio 1 d. Panevėžio miesto savivaldybės administracijos I aukšto fojė atidaryta fotografijų paroda. Joje – net trijų progimnazijos 6a klasės mokinių darbai.

„Šaltinio“ progimnazijos mokinių savivaldai – III vieta konkurse „Geriausia mokinių savivalda“!