Mokinių pasiekimai

Konkurso „Iliustruoju lietuvių poeziją“ laureatės

Mūsų mokyklos mokiniai gruodžio 6 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje dalyvavo virtualiame festivalyje „T.Y.čia“. Festivalio metu vyko virtualūs pokalbiai su Maskvos Jurgio Baltrušaičio mokykla, su Vokietijoje įsikūrusios Vasario 16-osios gimnazijos mokiniais, su Briuselio 2-ąja mokykla, kur dėstoma lietuvių kalba. Festivalio metu buvo apdovanoti ir piešinių konkurso „Iliustruoju lietuvių poeziją“ laureatai ir nugalėtojai. Konkurse dalyvavo 360 dailininkų. Mūsų mokyklos dvi mokinės tapo laureatėmis – Marija Šmakotinaitė (ruošė mokytojai Vilius Jėčius ir Lina Čyžienė), Ugnė Raščiūtė (ruošė mokytojai Vilius Jėčius ir Jolanta Švėgždienė). Gabija Šukytė tapo III vietos nugalėtoja (ruošė mokytojai Vilius Jėčius ir Jolanta Švėgždienė). Smagu. Apie „Šaltinį“ sužinojo ir pasaulio lietuviai!

Vilius Šmakotinas, 6b klasės mokinys, informatikos ir informatinio mąstymo konkurse šalyje laimėjo I vietą! Sveikiname!

Progimnazijos mokiniai šalies mokinių kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Tautos dvasios beieškant“ laimėjo I vietą.

Gabija Kairytė, Dilana Viplentaitė, Marija Šmakotinaitė, Vilius Šmakotinas ir Adas Tamošiūnas, 6-ų klasių mokiniai, Panevėžio miesto vokiečių kalbos konkurse spalio 17 d. laimėjo II vietą (mokytoja Aurelija Vaičiulionė).

2018–2019 mokslo metais statulėlės „Pergalė moksle“ įteiktos 26 mokiniams.

Paaiškėjo matematikos konkurso „Kengūra 2019“ rezultatai.