Mokinių pasiekimai

Šalies mokinių kraštotyriniame konkurse – I vieta

2019 m. lapkričio 12 dieną Lietuvių literatūros ir tautosakos institute buvo apdovanoti Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai, kurie dalyvavo šalies mokinių kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Tautos dvasios beieškant“, atliko darbą „Kunigo ir rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto gyvenimo ir kūrybos vietomis“ ir laimėjo I vietą. Renginio dalyvius pasveikino Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto direktorė prof. dr. Aušra Martišiūtė-Linartienė. Etnologė Gražina Kadžytė aptarė konkursui pateiktus mokinių darbus, apibendrino rezultatus. Mokiniams ir mokytojoms buvo įteikti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro bei Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto prizai, diplomai, padėkos.

Sveikiname septintokus Dominyką Švėgždaitę, Vakarę Pivoriūnaitę, Smiltę Kisieliūtę, Kajų Pauliuką, Domą Lažauninką, Kamilę Godaitę, šeštokę Samanthą Andrea Blažytę bei juos konsultavusias mokytojas Jolantą Švėgždienę ir Aldoną Banienę!

Gabija Kairytė, Dilana Viplentaitė, Marija Šmakotinaitė, Vilius Šmakotinas ir Adas Tamošiūnas, 6-ų klasių mokiniai, Panevėžio miesto vokiečių kalbos konkurse spalio 17 d. laimėjo II vietą (mokytoja Aurelija Vaičiulionė).

2018–2019 mokslo metais statulėlės „Pergalė moksle“ įteiktos 26 mokiniams.

Paaiškėjo matematikos konkurso „Kengūra 2019“ rezultatai.

Sveikiname progimnazijos pradinių klasių mokinių komandą, kuri varžybų „Šviesoforas“ II (miesto) etape laimėjo II vietą!

Sveikiname Nedą Baranovskij, 8a klasės mokinį, kuris miesto mokinių chemijos olimpiadoje balandžio 15 d. laimėjo I vietą! Sveikiname ir chemijos mokytoją Auksuolę Urbonienę.