Mokinių pasiekimai

Vokiečių kalbos konkurse laimėta II vieta!

Spalio 14–18 dienomis visoje Lietuvoje minėta Vokiečių kalbos savaitė. Panevėžio miesto šeštokai spalio 17 d. rungėsi tarpmokykliniame vokiečių kalbos konkurse, kuris vyko Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Mūsų progimnazijos 6-ų klasių komanda labai gerai pasirodė  ir užėmė II vietą. Sveikiname Gabiją Kairytę, Dilaną Viplentaitę, Mariją Šmakotinaitę, Vilių Šmakotiną ir Adą Tamošiūną!

2018–2019 mokslo metais statulėlės „Pergalė moksle“ įteiktos 26 mokiniams.

Paaiškėjo matematikos konkurso „Kengūra 2019“ rezultatai.

Sveikiname progimnazijos pradinių klasių mokinių komandą, kuri varžybų „Šviesoforas“ II (miesto) etape laimėjo II vietą!

Sveikiname Nedą Baranovskij, 8a klasės mokinį, kuris miesto mokinių chemijos olimpiadoje balandžio 15 d. laimėjo I vietą! Sveikiname ir chemijos mokytoją Auksuolę Urbonienę.

Sveikiname Vilių Šmakotiną, 5b klasės mokinį, kuris Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje laimėjo II vietą! Sveikiname ir matematikos mokytoją Silviją Masienę!