Mokslinių eksperimentų klasė

„Šaltinio“ progimnazijoje duris atvėrė nauja mokymosi erdvė MEK – mokslinių eksperimentų klasė. Joje yra įvairios priemonės STEAM veikloms vykdyti: mikroskopai, cheminiai preparatai, įrankiai, žiūronai, teleskopas, CO2 IR pH matuokliai, elektros grandinės rinkiniai, fizikiniai prietaisai ir daugybė kitų. Džiaugiamės galėdami mokyti ir mokytis šiuolaikiškai!!!

Laboratorija įrengta tėvelių ir darbuotojų skirtos GPM paramos ir Lyderių laiko 3 Panevėžio miesto savivaldybės projekto „Tarpinstitucinis bendradarbiavimas plėtojant STEAM srities dalykų patirtinį mokymąsi“ lėšomis. Priemonės gautos iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamo projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Progimnazijos 4a klasės mokinės Sofijos Šmakotinaitės darbas saugaus eismo tema papuošė autobusų stotelės paviljoną.

Norime pasidžiaugti, kad progimnazija nuo šių metų lapkričio mėnesio turi galimybę vaikus supažindinti su verslu.

Nuo 2020 m. lapkričio 3 d. iki lapkričio 8 d. mūsų mokyklos 5–8 klasių mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu.

„Šaltinio“ progimnazijoje įrengta nauja laboratorija! Skelbiamas konkursas laboratorijos pavadinimui ir logotipui sukurti.

Progimnazija 2020–2022 m. m. vykdys net 3 naujus tarptautinius Erasmus+ projektus.