Susipažinkime su verslu

Norime pasidžiaugti, kad Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija nuo šių metų lapkričio mėnesio turi galimybę vaikus supažindinti su verslu, o tiksliau, elektronine prekyba, elektroninės prekybos teikiamomis galimybėmis. Tokią galimybę suteikia sukurta simuliacinė elektroninė parduotuvė www.saltinieciai.lt, kurios dėka mokiniai mokysis elektroninės prekybos pagrindų, įgis patirties apdorojant informaciją, sužinos kokius žingsnius reikia atlikti norint parduoti prekę internetinėje erdvėje.

Rūta Vainauskaitė Įrašo autorius:
Rūta Vainauskaitė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuo 2020 m. lapkričio 3 d. iki lapkričio 8 d. mūsų mokyklos 5–8 klasių mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu.

„Šaltinio“ progimnazijoje įrengta nauja laboratorija! Skelbiamas konkursas laboratorijos pavadinimui ir logotipui sukurti.

Progimnazija 2020–2022 m. m. vykdys net 3 naujus tarptautinius Erasmus+ projektus.

Jaunojo tyrinėtojo dienų programa numato mokiniams įdomias veiklas.

Progimnazija tapo Lietuvos Junior Achievement dalimi.