Dėl nuotolinio mokymosi

Informuojame, kad LR Vyriausybės 2020-10-21 nutarimą Nr. 1160 „Dėl Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. Nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimo“ ir esant COVID-19 ligos išplitimo pavojui, yra nurodyta, kad iki 2020 m.  lapkričio 8 d. ugdymas mokyklose pagal pagrindinio ugdymo programą vykdomas nuotoliniu būdu. Šis nutarimas įsigalioja nuo 2020-10-26.

Taigi nuo 2020 m. lapkričio 3 d. iki lapkričio 8 d. mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniams  įvedamas infekcijų plitimą ribojantis  režimas, dėl to nurodytu laikotarpiu šių mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu.

Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais reikia kreiptis į SODRĄ dėl ligos  išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.

Administracija

„Šaltinio“ progimnazijoje įrengta nauja laboratorija! Skelbiamas konkursas laboratorijos pavadinimui ir logotipui sukurti.

Progimnazija 2020–2022 m. m. vykdys net 3 naujus tarptautinius Erasmus+ projektus.

Jaunojo tyrinėtojo dienų programa numato mokiniams įdomias veiklas.

Progimnazija tapo Lietuvos Junior Achievement dalimi.

Pamokų laikas nuo 2020-09-01