Papuošė autobusų stotelės paviljoną

Puikus, prasmingas darbas saugaus eismo tema papuošė autobusų stotelės paviljoną Molainių kaime, Panevėžio rajone. Tai Sofijos Šmakotinaitės, 4a klasės mokinės (mokytoja Žiedė Ketvirtienė), piešinys, kuris laimėjo respublikiniame konkurse „Saugus eismas kelyje 2020“. Konkursą organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Buvo siekiama atkreipti dėmesį į saugaus eismo svarbą. Šeši konkurso nugalėtojų darbai turėjo būti perpiešti ant autobusų stotelių paviljonų pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąją vietovę. Progimnazijoje piešinių konkursą inicijavo Saugaus eismo būrelio vadovė Meilutė Greičiuvienė. Mokykloje buvo parengti ir organizatoriams išsiųsti net 67 darbai. Sofijos piešinys „Zebriukas“ tapo vienu iš šešių nugalėtojų respublikoje. Darbo eskizą autobusų stotelėje ant sienelės perkėlė dailės mokytojas Vilius Jėčius, o vėliau darbavosi Sofijos šeima: progimnazijos septintokai sesuo Marija ir brolis Vilius, mama Ina. Besidarbuojanti šeima sulaukė daug gražių atsiliepimų iš pravažiuojančių ir netoli gyvenančių žmonių. Mokinės ir jos šeimos darbu pasidžiaugė ir progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė. Didžiuojamės, kad mūsų mokyklos mokinės darbas papuošė kelią iš Panevėžio į Krekenavą.

Aldona Banienė Įrašo autorius:
Aldona Banienė

Norime pasidžiaugti, kad progimnazija nuo šių metų lapkričio mėnesio turi galimybę vaikus supažindinti su verslu.

Nuo 2020 m. lapkričio 3 d. iki lapkričio 8 d. mūsų mokyklos 5–8 klasių mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu.

„Šaltinio“ progimnazijoje įrengta nauja laboratorija! Skelbiamas konkursas laboratorijos pavadinimui ir logotipui sukurti.

Progimnazija 2020–2022 m. m. vykdys net 3 naujus tarptautinius Erasmus+ projektus.

Jaunojo tyrinėtojo dienų programa numato mokiniams įdomias veiklas.