Kovo 4–8 d. direktoriaus pavaduotoja, specialioji pedagogė Džiuginta ir lietuvių kalbos mokytoja Jolanta viešėjo Estijoje, kur dalyvavo projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“ komandiruotėje-stažuotėje „STEAM ugdymas Estijos švietime“. Stažuotės metu aplankyta keletas Talino ir Tartu miesto mokyklų.

Vakar Raseiniuose susitiko penkių Lietuvos Šaltinio vardo mokyklų direktorės ir paskelbė šaltiniečių jubiliejinių PASIMATYMŲ startą.

Mieli progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės! Prašome Jūsų geranoriškai paremti progimnaziją 1,2 % savo pajamų mokesčio, sumokėto 2023 metais.

DĖMESIO! Nuo 2024 m. kovo 1 d. prasideda mokinių priėmimas į miesto mokyklų 1-ąsias ir 5-ąsias klases.

Progimnazijos mokytojų komanda vasario 18–23 dienomis  dalyvavo Erasmus+ projekto mokymuose Dalamane, Turkijoje.

Rugsėjo 21–26 dienomis progimnazijoje vyko STEAM projektų dienos.

Startavo informacinė-edukacinė platforma „Mobilizacijos mokykla“! www.MobilizacijosMokykla.lt

Mokytojų dienos proga Juozo Miltinio dramos teatre apdovanotos progimnazijos mokytojos.

Ligita Urbonienė, progimnazijos geografijos, gamtos ir žmogaus dalyko mokytoja, šiemet išrinkta Meilės Lukšienės premijos laureate.

„ŠALTINIS“ 30 METŲ SKAMBA GERAI! – su šiuo šūkiu šaltiniečiai rugsėjo 9 dieną dalyvavo miesto gimtadienio eisenoje.