Dėl koronaviruso grėsmės

Atsižvelgdami į pasaulyje sparčiai plintančio koronaviruso grėsmę ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas prašome asmenų, kurie neseniai lankėsi Kinijoje ar Šiaurės Italijoje nesilankyti progimnazijoje. Jei ten lankėtės su mūsų mokyklos mokiniais, prašome apie tai informuoti progimnazijos vadovus ir rekomenduojame vaikų į mokyklą neleisti bent dvi savaites. Jiems būtų organizuojamas mokymasis nuotoliniu būdu.

Būkime ir išlikime sveiki.

Direktorė Zina Stripeikienė

Dėl ugdymo proceso ir darbo organizavimo asmenims, kurie lankėsi Kinijoje ar Šiaurės Italijoje

Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui

Užkrečiamųjų ligų centro informacija

Vasario 14 dieną 12.00 valandą aktų salėje vyks muzikinis 1–8 klasių mokinių ir mokytojų pasirodymas „Dainuoju Lietuvą!“.

Liūdime kartu su artimaisiais ir tariame paskutinį sudie...

Progimnazijoje lapkričio 21 d. buvo organizuota „Nacionalinė karjeros diena“.

Progimnazijos mokiniai lapkričio 21 dieną dalyvavo etnokultūriniame festivalyje Alytaus Šaltinių progimnazijoje „In svecius pas dzūkucius“.

Lapkričio 4–8 dienomis Italijoje vyko Erasmus+ projekto „Matematika, muzika ir menai padės išlikti sumaniu“ pirmasis dalyvių susitikimas. Jame dalyvavo progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė ir pavaduotoja ugdymui Rūta Vainauskaitė.