Festivalyje „In svecius pas dzūkucius“

Alytaus Šaltinių progimnazijoje lapkričio 21 d. vyko etnokultūrinis festivalis „In svecius pas dzūkucius“, kuriame dalyvavo Šaltinio(-ių) vardą turinčios progimnazijos iš Alytaus, Marijampolės, Raseinių, Tauragės ir Panevėžio. Jame šauniai pasirodė mūsų progimnazijos mokiniai. Juos festivaliui parengė muzikos mokytoja Virginija Skupienė, lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Švėgždienė, bibliotekos tarnautoja Aldona Banienė. Dalyviai prisistatė, pristatė savo vietovardį, dainavo, porino, šoko, visi kartu smagiai žaidė žaidimą „Karalius ir svita“.

Lapkričio 4–8 dienomis Italijoje vyko Erasmus+ projekto „Matematika, muzika ir menai padės išlikti sumaniu“ pirmasis dalyvių susitikimas. Jame dalyvavo progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė ir pavaduotoja ugdymui Rūta Vainauskaitė.

Spalio 30 – lapkričio 1 dienomis direktoriaus pavaduotoja Rūta Vainauskaitė dalyvavo tarptautiniame seminare Serbijos sostinėje Belgrade „Tarptautinis bendradarbiavimas: efektyvios patirtys STEAM veiklose“.

Spalio 30 dieną atidaryta suremontuota technologijų kabineto virtuvė.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija 2019 m. spalio 7 d. pasirašė tarptautinę bendradarbiavimo sutartį kartu su švietimo įstaigomis iš Italijos, Turkijos, Graikijos, Kroatijos ir Makedonijos. Šis tarptautinis ERASMUS+ mokyklų mainų projektas MA(R)TH skirtas mokinių ir mokytojų tarptautinių ryšių vystymui ir multikultūriškumo plėtrai, inovatyvių mokymo(si) metodų taikymui, STEAM, matematikos, muzikos ir menų mokomųjų dalykų įgūdžių stiprinimui, lyderystės kompetencijų ugdymui.

Kviečiame lankyti 1–4 ir 5–8 klasių mokinių neformaliojo ugdymo būrelius.