Mokslo metų pradžios šventė 2024

2024 m. rugsėjo 2 dieną į mokyklą atėjo 539 mokiniai, sukomplektuotos 23 klasės (2c ir 3b – atviros klasės). Mokinių skaičiaus vidurkis klasėse: 1–4 kl. – 22,3 mok., 5–8 – 24,5 mok. Dirbs 52 (2 vaiko priež. at.) pedagoginiai darbuotojai (27 metodininkai, 7 vyr. mokytojai, 18 mokytojų). Mokiniams padės 18 mokytojo padėjėjų.

Mokykla dalyvauja Tūkstantmečių mokyklų programoje. Išskirtos šios mokyklų veiklos tobulinimo sritys: Įtraukusis ugdymas, STEAM, Kultūrinis ugdymas, Lyderystė.

„Šaltinio“ progimnaziją baigė XI progimnazijos aštuntokų laidos trys klasės.

Gegužės 23 d. Šaltiniečių bendruomenė Molainių-Kniaudiškių mikrorajono gyventojus pakvietė į tradicinę Bendruomenės šventę.

Gegužės 3–7 dienomis progimnazijos mokiniai dalyvavo Nacionalinėje veiklinimo iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes“.

Balandžio 25 dieną „Šaltinio“ progimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono mokyklų 1–4 klasių mokinių konferencija „Sveikatos ABC“.

Balandžio 23 d. Panevėžio miesto menų ir saviraiškos dalykų mokytojai, o su jais kartu ir mūsų mokytojos Ernesta Kriaučiūnienė, Gintarė Krikščiūnienė, Asta Saikauskienė bei direktorė Zina Stripeikienė dalyvavo programos „Tūkstantmečio mokyklos“  stažuotėje „Kultūrinio ugdymo prieinamumas Vilniaus mieste“.