Renginiai

XI progimnazijos aštuntokų laida

2024 metų vasaros pradžioje „Šaltinio“ progimnaziją baigė XI progimnazijos aštuntokų laidos trys klasės. Birželio 11 dieną vyko paskutinės klasių vadovių Ligitos Urbonienės, Silvijos Masienės ir Audronės Sruogienės pamokos. Aktų salėje buvo įteikti progimnazijos baigimo pažymėjimai, pasveikinti mokiniai, kurie labai gerai mokėsi, padarė didžiausią pažangą klasėje per mokslo metus, dalyvavo įvairiuose konkursuose ir olimpiadose. Net septyni aštuntokai gavo pergalės statulėles už labai gerą mokymąsi. Mažuosius abiturientus pasveikino mokyklos direktorė Zina Stripeikienė, pavaduotoja ugdymui Dalia Vašėtienė, tėvų atstovas Ramūnas Masilionis, pirmokai. Šventinę programą parengė lietuvių kalbos mokytojos Ernestos Kriaučiūnienės vadovaujamo dramos būrelio nariai, šoko mokytojos Astos Saikauskienės vadovaujamos šokėjos. Aštuntokai atliko dainą „Myliu gyvenimą“ ir atsisveikino su mokykla. Jų laukia naujas gyvenimo etapas.
Ankstesni įrašai


Gegužės 23 d. Šaltiniečių bendruomenė Molainių-Kniaudiškių mikrorajono gyventojus pakvietė į tradicinę Bendruomenės šventę. 

Gegužės 3–7 dienomis progimnazijos mokiniai dalyvavo Nacionalinėje veiklinimo iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes“.

Balandžio 25 dieną „Šaltinio“ progimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono mokyklų 1–4 klasių mokinių konferencija „Sveikatos ABC“.

Balandžio 23 d. Panevėžio miesto menų ir saviraiškos dalykų mokytojai, o su jais kartu ir mūsų mokytojos Ernesta Kriaučiūnienė, Gintarė Krikščiūnienė, Asta Saikauskienė bei direktorė Zina Stripeikienė dalyvavo programos „Tūkstantmečio mokyklos“  stažuotėje „Kultūrinio ugdymo prieinamumas Vilniaus mieste“. 

Balandžio 22 dieną 1–8 klasių mokiniams buvo organizuota pažintinė-kūrybinė diena „Šaltinio“ spalva – žalia“.