Mokinių pasiekimai

Matematikos konkursas „Kengūra 2019“

Matematikos konkurso „Kengūra – 2019“ rezultatai

Geriausiųjų 50-tukas Lietuvoje

1. Vilius Šmakotinas, 5b kl. mokinys, – 40 vieta (mokytoja Silvija Masienė)

10 geriausiųjų Panevėžio mieste ir rajone

1.                   Estera Lapašinskaitė, 3b kl. mokinė, – 7 vieta (mokytoja Meilutė Greičiuvienė)

2.                   Vilius Šmakotinas, 5b kl. mokinys, – 1 vieta (mokytoja Silvija Masienė)

3.                   Marija Šmakotinaitė, 5b kl. mokinė, – 4 vieta (mokytoja Silvija Masienė)

4.                   Beatričė Vaitkevičiūtė, 7b kl. mokinė, – 9 vieta (mokytoja Silvija Masienė)

5.                   Ignas Siniakas, 8a kl. mokinys, – 6 vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė)

Sveikiname progimnazijos pradinių klasių mokinių komandą, kuri varžybų „Šviesoforas“ II (miesto) etape laimėjo II vietą!

Sveikiname Nedą Baranovskij, 8a klasės mokinį, kuris miesto mokinių chemijos olimpiadoje balandžio 15 d. laimėjo I vietą! Sveikiname ir chemijos mokytoją Auksuolę Urbonienę.

Sveikiname Vilių Šmakotiną, 5b klasės mokinį, kuris Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje laimėjo II vietą! Sveikiname ir matematikos mokytoją Silviją Masienę!

Progimnazijos šeštokų komanda tarpmokykliniame vokiečių kalbos konkurse laimėjo II vietą. Sveikiname!

Pasveikinti „Lietuvių kalbos dekados 2019“ konkursų nugalėtojai.