Mokinių pasiekimai

Metų mokykla

Kraštotyros muziejaus direktorius Arūnas Astramskas 2018 m. gegužės 19 d., Magiškos muziejų nakties Panevėžyje metu, progimnazijos direktorei Zinai Stripeikienei įteikė apdovanojimą „Metų mokykla“, kurį „Šaltinio“ progimnazija pelnė už aktyvų dalyvavimą muziejaus edukacinėje veikloje, pilietiškumą ir domėjimąsi krašto praeitimi.

Ankstesni įrašai

Balandžio 26 d. Panevėžio futbolo akademijos sporto salėje vyko Panevėžio apskrities 1–4 kl. moksleivių futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ finalas. Mūsų progimnazijos komanda laimėjo I vietą ir pateko į Šiaurės regiono finalą.

Sveikiname Gabrielę Paskačiūtę, 8a klasės mokinę, kuri balandžio 17 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą! Sveikiname ir jos anglų kalbos mokytoją Redą Maknevičienę.

Sveikiname aštuntokus Augustiną ir Nojų, kurie laimėjo prizines vietas miesto mokinių chemijos olimpiadoje!

Marija Šmakotinaitė, 4b klasės mokinė, tapo gamtos olimpiados „Pelėdžiukas 2018“ laureate.

Progimnazijos komanda balandžio 17 d. tapo Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ II etapo II vietos laimėtoja!