Mokinių pasiekimai

Futbolo turnyre „Pradinukų lyga“

2018 m. balandžio 26 d. Panevėžio futbolo akademijos sporto salėje (Šermukšnių g. 31 A) vyko Panevėžio apskrities 1–4 kl. moksleivių futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ finalas.

Susitiko Panevėžio apskrities 4 stipriausios komandos, kurios keturiuose pogrupiuose užėmė pirmąsias vietas. Tai mūsų, „Šaltinio“, progimnazijos komanda, „Žemynos“, „Vilties“ progimnazijų ir Biržų „Kaštonų“ pagrindinės mokyklos komandos. Mūsų vaikai kovėsi iki paskutinio teisėjo švilpuko. Buvo ir ašarų, ir pergalių džiugesio...

Po įnirtingų kovų komandos išsirikiavo tokia tvarka:

1 vieta – mūsų, „Šaltinio“, progimnazija,

2 vieta – „Žemynos“ progimnazija,

3 vieta –„Vilties“ progimnazija,

4 vieta - Biržų „Kaštonų“ pagrindinė mokykla.

Vaikai buvo apdovanoti. Komanda gavo du futbolo kamuolius, kiekvienas vaikas gavo po 2 pakelius sulčių ir pakuotę vitaminų.

Į Šiaurės regiono finalą pateko dvi komandos, užėmusios I ir II vietas. Tai „Šaltinio“ ir „Žemynos“ komandos. Mokyklos futbolininkai gegužės 4 dieną vyks į Šiaulius. Šiaurės regiono finale susitiks dvi stipriausios Panevėžio apskrities komandos ir dvi Šiaulių. Šaltiniečiai tęs kovas. Jie turi ambicijų bei slaptų svajonių.

Komandoje, kurią subūrė mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė, žaidė šie mokiniai:

Ignas Lukoševičius, 4b klasės mokinys,

Oskaras Janušas, 4b klasės mokinys,

Augustas Pažemys, 4b klasės mokinys,

Toma Tonkūnaitė, 4b klasės mokinė,

Greta Bubinaitė, 4b klasės mokinė,

Aidas Masys, 3a klasės mokinys,

Laura Šimonytė, 3a klasės mokinė,

Lukas Riauba, 3b klasės mokinys,

Benas Matelis, 3b klasės mokinys,

Lukas Graičiūnas, 2c klasės mokinys,

Mantas Merkys, 2c klasės mokinys,

Titas Tamulionis, 2c klasės mokinys,

Aronas Kuncevičius, 2b klasės mokinys,

Ajus Kisielius, 2b klasės mokinys,

Urtė Šteinaitė, 2a klasės mokinė,

Austėja Karošaitė, 2b klasės mokinė,

Gintarė Sapožnikovaitė, 2b klasės mokinė,

Titas Mužas, 2a klasės mokinys.

Aušrinė Kuncevičienė Įrašo autorius:
Aušrinė Kuncevičienė
Kūno kultūros mokytoja

Sveikiname Gabrielę Paskačiūtę, 8a klasės mokinę, kuri balandžio 17 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą! Sveikiname ir jos anglų kalbos mokytoją Redą Maknevičienę.

Sveikiname aštuntokus Augustiną ir Nojų, kurie laimėjo prizines vietas miesto mokinių chemijos olimpiadoje!

Marija Šmakotinaitė, 4b klasės mokinė, tapo gamtos olimpiados „Pelėdžiukas 2018“ laureate.

Progimnazijos komanda balandžio 17 d. tapo Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ II etapo II vietos laimėtoja!

Kovo 10 dieną Seime vyko nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ II etapas. Jame dalyvavo 8a klasės mokinys Augustinas Jarockis.