Mokinių pasiekimai

Chemijos olimpiados prizininkai

Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys, Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių chemijos olimpiadoje balandžio 16 d. laimėjo II vietą (mokytoja Auksuolė Urbonienė).

Nojus Zaronskis, 8b klasės mokinys, Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių chemijos olimpiadoje balandžio 16 d. laimėjo III vietą (mokytoja Auksuolė Urbonienė).

Marija Šmakotinaitė, 4b klasės mokinė, tapo gamtos olimpiados „Pelėdžiukas 2018“ laureate.

Progimnazijos komanda balandžio 17 d. tapo Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ II etapo II vietos laimėtoja!

Kovo 10 dieną Seime vyko nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ II etapas. Jame dalyvavo 8a klasės mokinys Augustinas Jarockis.

Sveikiname Nojų Zaronskį, 8b klasės mokinį, kuris vasario 28 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių anglų kalbos meninio skaitymo konkurse laimėjo I vietą!

3b klasės mokiniai iš LEGO kaladėlių sukūrė projektinius darbus vandens tema ir juos pristatė jaunųjų išradėjų konkurse.