Mokinių pasiekimai

Gamtos olimpiados laureatė

2018-02-26 Panevėžio gamtos mokykloje vyko olimpiada „Pelėdžiukas 2018“. Joje dalyvavo 33 pradinių klasių mokiniai iš Panevėžio miesto ir rajono mokyklų. 4b klasės mokinė Marija Šmakotinaitė (mokyt. Vida Baronienė) tapo šios olimpiados laureate. Balandžio 16 d. nugalėtojai buvo pakviesti į Muzikos mokyklą, kur vyko renginys, skirtas Žemės dienai. Šio renginio metu laureatai buvo apdovanoti diplomais, atminimo dovanėlėmis.

Progimnazijos komanda balandžio 17 d. tapo Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ II etapo II vietos laimėtoja!

Kovo 10 dieną Seime vyko nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ II etapas. Jame dalyvavo 8a klasės mokinys Augustinas Jarockis.

Sveikiname Nojų Zaronskį, 8b klasės mokinį, kuris vasario 28 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių anglų kalbos meninio skaitymo konkurse laimėjo I vietą!

3b klasės mokiniai iš LEGO kaladėlių sukūrė projektinius darbus vandens tema ir juos pristatė jaunųjų išradėjų konkurse.

Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys, Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių fizikos olimpiadoje laimėjo I vietą!