Dėl 1,2 procentų paramos

Mieli „Šaltinio“ progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės !

Prašome geranoriškai Jūsų paremti „Šaltinio“ progimnaziją 1,2 procentų savo pajamų mokesčio, sumokėto 2021 metais. Specialią prašymo formą (FR0512) galima užpildyti tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Informacija, kuri reikalinga pildant prašymą: 1. Mokestinis laikotarpis – 2021 m. 2. Paramos gavėjo identifikacijos kodas – 191816313. 3. Paramos gavėjo pavadinimas – Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija. 4. Buveinės adresas – Kniaudiškių g. 67, LT 37131, Panevėžys.

Mokytojai taip pat prašo paremti progimnazijoje veikiančią Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS)  organizaciją  0,6 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Informacija, kuri reikalinga pildant prašymą: 1. Mokestinis laikotarpis – 2021 m. 2. Paramos gavėjo identifikacijos kodas – 302472771. 3. Paramos gavėjo pavadinimas – LŠDPS Panevėžio miesto susivienijimas;  Gavėjo tipas 3.

Deklaruoti galima iki 2022 m. gegužės 2 d.

Kviečiame prisidėti prie  progimnazijos gerovės kūrimo.

Direktorė Zina Stripeikienė

Kovo 10 d. 13.00 val. progimnazijos kieme – socialinė-pilietinė palaikymo akcija karą išgyvenantiems žmonėms ir jų artimiesiems „Dainuoju Lietuvai ir Ukrainai!“.

Vasario 28 dieną progimnazijos mokiniai stebėjo visuotinę Ukrainos istorijos pamoką Lietuvos mokiniams.

Turiningas „Erasmus+“ projekto „Matematika, muzika ir menai padės išlikti sumaniu!“ dalyvių susitikimas progimnazijoje vasario 14–18 dienomis.

Progimnazijos svečiai iš Kroatijos, Šiaurės Makedonijos ir Turkijos susitiko su miesto meru.

Vasario 14–18 dienomis progimnazijoje svečiuosis „Erasmus+“ projekto MA(R)TH dalyviai iš Kroatijos, Šiaurės Makedonijos ir Turkijos.