Visuotinė Ukrainos istorijos pamoka

Vasario 28 dieną per pirmą pamoką progimnazijos mokiniai stebėjo visuotinę Ukrainos istorijos pamoką Lietuvos mokiniams, kurią vedė istorijos mokytojas Audrius Jurgelevičius. Mokytojas aiškino apie dažniausiai girdimus melus apie Ukrainą. Šią palaikymo Ukrainai akciją Lietuvos mokyklose inicijavo Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga (LŠMPS).

Turiningas „Erasmus+“ projekto „Matematika, muzika ir menai padės išlikti sumaniu!“ dalyvių susitikimas progimnazijoje vasario 14–18 dienomis.

Progimnazijos svečiai iš Kroatijos, Šiaurės Makedonijos ir Turkijos susitiko su miesto meru.

Vasario 14–18 dienomis progimnazijoje svečiuosis „Erasmus+“ projekto MA(R)TH dalyviai iš Kroatijos, Šiaurės Makedonijos ir Turkijos.

Progimnazijos direktorė Vasario 16-osios proga įteikė padėkos raštus.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje 5a, 4c klasėse įvedamas, o 2b, 7a, 8a, 8b klasėse pratęsiamas infekcijų plitimą ribojantis režimas ir ugdymo vykdymas nuotoliniu būdu iki 2022 m. vasario 11 dienos.