„Erasmus+“ projekto MA(R)TH svečiai

Vasario 14–18 dienomis mokykloje svečiuosis tarptautinio „Erasmus+“ projekto „Math, music and art will keep you smart!“ svečiai iš Kroatijos, Šiaurės Makedonijos ir Turkijos.

Vasario 14 d. ryte vyko projekto dalyvių sutikimas, susipažinimo žaidimai, ekskursija po mokyklą. Po pietų projekto dalyviai gamino Valentino dienos atvirukus, dalyvavo dirbtuvėlėse „MA(R)TH projektas. Ką mes nuveikėme iki šiol?“ bei protmūšyje „Mes mylime savo kultūrą ir tradicijas“.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos fondo lėšomis.

Progimnazijos direktorė Vasario 16-osios proga įteikė padėkos raštus.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje 5a, 4c klasėse įvedamas, o 2b, 7a, 8a, 8b klasėse pratęsiamas infekcijų plitimą ribojantis režimas ir ugdymo vykdymas nuotoliniu būdu iki 2022 m. vasario 11 dienos.

Progimnazijos šokėjos respublikiniame šokių festivalyje „Šokio virpesiai“ užėmė II ir III vietas! Sveikiname!

Vasario 3 d. darbą pradėjo naujai išrinkta Progimnazijos Taryba. Sveikiname ir linkime Tarybai sėkmės darbuose!

Nuo 2022 m. vasario 3 d. iki 2022 m. vasario 11 d. 4b kl. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas ir ugdymas nuotoliniu būdu.