Padėkos raštų mokiniams įteikimas

Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, proga progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė įteikė padėkos raštus mokiniams, kurie labai gerai mokosi, pasiekė aukštų rezultatų konkursuose, kultūringai elgiasi, padarė didelę pažangą moksle. Direktorė palinkėjo mokiniams gerų atostogų ir kartu su šeima smagiai atšvęsti valstybinę šventę.

Mokiniams, kurie praėjusiais mokslo metais dalyvavo respublikiniame konkurse „Saugus eismas kelyje 2021“, piešė piešinius saugaus eismo tema, buvo įteiktos konkurso organizatorių dovanos.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje 5a, 4c klasėse įvedamas, o 2b, 7a, 8a, 8b klasėse pratęsiamas infekcijų plitimą ribojantis režimas ir ugdymo vykdymas nuotoliniu būdu iki 2022 m. vasario 11 dienos.

Progimnazijos šokėjos respublikiniame šokių festivalyje „Šokio virpesiai“ užėmė II ir III vietas! Sveikiname!

Vasario 3 d. darbą pradėjo naujai išrinkta Progimnazijos Taryba. Sveikiname ir linkime Tarybai sėkmės darbuose!

Nuo 2022 m. vasario 3 d. iki 2022 m. vasario 11 d. 4b kl. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas ir ugdymas nuotoliniu būdu.

8-ų klasių mokiniams vyko klasės valandėlės „Siek, planuok, veik“.