Kalėdos progimnazijoje

Kalėdos Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje

2020 m. lapkričio 26 – gruodžio 3 d. organizuojama mokinių „Tėvų diena“. Susitikimai su tėvais vyks nuotoliniu būdu.

Būsimųjų pirmokų tėvelių susirinkimas Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje vyks nuotoliniu būdu per ZOOM prieigą gruodžio 2 d. 17.30 val.

Šaltiniečių bendruomenės vaikų savaitgalio stovyklėlė „Šaltinėlis“ jau antrą šeštadienį vyko nuotoliniu būdu. Lapkričio 21 dienos stovyklautojų rytmetis buvo pilnas nuotykių ir atradimų.

Lapkričio 20 d. įvyko pirmasis Erasmus+ projekto „Tarpdisciplininės veiklos tvariam gyvenimui“ partnerių nuotolinis susitikimas.

Lapkričio 19 d. vyko nuotolinis Erasmus+ mokyklų partnerių susitikimas su projekto „Ypatingi draugai – ypatingiems mokiniams“ dalyviais iš Švedijos, Turkijos, Italijos Lenkijos ir Lietuvos.