Būsimųjų pirmokų tėvelių susirinkimas

2020 m. gruodžio 2 d. (trečiadienį) 17.30 val.  progimnazijoje

organizuojamas  būsimųjų pirmokų (2021–2022 m. m.) tėvelių susirinkimas. Susirinkimas vyks nuotoliniu būdu per ZOOM prieigą. Maloniai kviečiame dalyvauti  ir  prašome  iki  2020  m.  lapkričio 27 d.  registruotis  dėl  dalyvavimo  el. paštu rastine@saltinio.panevezys.lm.lt  nurodant savo el. pašto adresą. Iki gruodžio 1 d. Jums bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

Šaltiniečių bendruomenės vaikų savaitgalio stovyklėlė „Šaltinėlis“ jau antrą šeštadienį vyko nuotoliniu būdu. Lapkričio 21 dienos stovyklautojų rytmetis buvo pilnas nuotykių ir atradimų.

Lapkričio 20 d. įvyko pirmasis Erasmus+ projekto „Tarpdisciplininės veiklos tvariam gyvenimui“ partnerių nuotolinis susitikimas.

Lapkričio 19 d. vyko nuotolinis Erasmus+ mokyklų partnerių susitikimas su projekto „Ypatingi draugai – ypatingiems mokiniams“ dalyviais iš Švedijos, Turkijos, Italijos Lenkijos ir Lietuvos.

1a klasėje nuo 2020 m. lapkričio 18 d. iki 2020 m. lapkričio 26 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis rėžimas. Mokinių ugdymas šiuo laikotarpiu 1a klasėje vykdomas nuotoliniu būdu.

Duris atvėrė nauja laboratorija MEK – mokslinių eksperimentų klasė.