Nuotolinis Erasmus+ projekto „Tarpdisciplininės veiklos tvariam gyvenimui“ partnerių susitikimas

2020 m. lapkričio 20 d. įvyko pirmasis Erasmus+ projekto „Tarpdisciplininės veiklos tvariam gyvenimui“ nuotolinis susitikimas. Projekto koordinatoriai iš Estijos bei partneriai iš Latvijos, Portugalijos ir Lietuvos pasidalino patirtimis, mintimis, kaip organizuoti suplanuotus užsiėmimus vaikams nuotoliniu būdu pandemijos metu, susitikimų datas bei projekto eigą artėjančius dvejus metus.

Rūta Vainauskaitė Įrašo autorius:
Rūta Vainauskaitė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Lapkričio 19 d. vyko nuotolinis Erasmus+ mokyklų partnerių susitikimas su projekto „Ypatingi draugai – ypatingiems mokiniams“ dalyviais iš Švedijos, Turkijos, Italijos Lenkijos ir Lietuvos.

1a klasėje nuo 2020 m. lapkričio 18 d. iki 2020 m. lapkričio 26 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis rėžimas. Mokinių ugdymas šiuo laikotarpiu 1a klasėje vykdomas nuotoliniu būdu.

Duris atvėrė nauja laboratorija MEK – mokslinių eksperimentų klasė.

Progimnazijos 4a klasės mokinės Sofijos Šmakotinaitės darbas saugaus eismo tema papuošė autobusų stotelės paviljoną.

Norime pasidžiaugti, kad progimnazija nuo šių metų lapkričio mėnesio turi galimybę vaikus supažindinti su verslu.