Mokytojų dienos šventė 2024

Spalio 4 dieną progimnazijos 8-ų klasių mokiniai ir klasių vadovės Jolanta Švėgždienė bei Asta Saikauskienė surengė mokytojams puikią šventę. Ryte pedagogai buvo sutikti kaip tikros žvaigždės... Pirmąją pamoką mokiniams vedė vaikų tėveliai, o mokytojai aktų salėje vaišinosi kava ir tėvų surengtomis vaišėmis, stebėjo aštuntokės Stelos Gylytės sukutą filmą apie mokyklos mokytojus „Mokytojas giliau“.

Rugsėjo 24-ąją – integruotų STEAM projektų dieną – visi mokyklos mokiniai patraukė skirtingomis kryptimis į savo ir kitus miestus vykdyti STEAM projektų.

Rugsėjo 21 dieną progimnazijoje antrus metus iš eilės vyko neeilinis renginys – konferencija „Aš tave matau, girdžiu, jaučiu“.

Rugsėjo 19 dieną Panevėžyje susitiko Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų lietuvių ir užsienio kalbų mokytojai.

Rugsėjo 3 dieną, po pamokų, visi 1–8 klasių mokiniai pabiro pievelėje priešais mokyklą.

Rugsėjo 2 dieną vyko Mokslo ir žinių dienos šventė.