Renginiai

Konferencija tėvams ir ne tik

Šaltiniečių bendruomenė vykdydama Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2023–2025 metų veiksmų plano 2.1.1.1 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ projektą „Žmonės sutverti bendrauti“, kviečia į nemokamą konferenciją tėvams ir ne tik apie pozityvią tėvystę!

Būtina registracija https://forms.gle/oAtFF7Sm92YPz1Yw9
Ankstesni įrašai


Sveikiname visus su naujų mokslo metų pradžia!

Birželio 22 dieną į respublikinę metodinę-praktinę konferenciją atvyko pedagogai iš Lietuvos Šaltinio/ių vardą turinčių mokyklų.

Birželio 6 ir 16 dienomis vyko Mokslo metų užbaigimo šventės.

Gegužės 30 dieną vyko Šaltiniečių bendruomenės šventė.

Nuo gegužės 29 iki birželio 2 dienos mokykloje svečiuojasi Erasmus+ projekto „Especial Friends for Especial Students (Ypatingi draugai ypatingiems mokiniams)“ dalyviai mokytojai iš Švedijos, Turkijos, Italijos, Lenkijos.