Renginiai

Mokslo metų užbaigimo šventės

Birželio 6 dieną mokslo metai baigėsi 1–4, birželio 16 dieną – 5–8 klasių mokiniams. Aktų salėje vyko Mokslo metų užbaigimo šventės. Dainavo muzikos mokytojos Linos Skyrienės vadovaujami dainorėliai, šoko šokio mokytojos Astos Saikauskienės vadovaujami šokėjai. Direktorė Zina Stripeikienė, pavaduotojos ugdymui Dalia Vašėtienė ir Rūta Vainauskaitė įteikė padėkas mokiniams, kurie padarė didžiausią mokymosi pažangą klasėje per mokslo metus, kurie labai gerai mokėsi, dalyvavo įvairiuose konkursuose, olimpiadose, pavyzdingai elgėsi, buvo aktyvūs ir pareigingi. Net 35 4–8 klasių mokiniams už labai gerą mokymąsi įteiktos Pergalės statulėlės. Po padėkų įteikimo ir atostogų pradžios paskelbimo, linksmai nusiteikę mokiniai atsisveikino su klasės draugais, auklėtojomis ir išskubėjo atostogauti. Linkime visiems smagios ir saulėtos vasaros!

 
Ankstesni įrašai


Gegužės 30 dieną vyko Šaltiniečių bendruomenės šventė.

Nuo gegužės 29 iki birželio 2 dienos mokykloje svečiuojasi Erasmus+ projekto „Especial Friends for Especial Students (Ypatingi draugai ypatingiems mokiniams)“ dalyviai mokytojai iš Švedijos, Turkijos, Italijos, Lenkijos.

Gegužės 18 dieną progimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono bei respublikos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų 1–4 klasių mokinių konferencija „Sveikatos ABC“.

Gegužės 2–3 dienomis „Šaltinio“ progimnazijoje vyko renginiai, skirti mokinių verslumo, finansinio, ekonominio raštingumo, kūrybiškumo ir viešojo kalbėjimo įgūdžių lavinimui.

Kovo 23 dieną Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje vyko tarptautinė hibridinė konferencija „STEAM ne tik VEŽA. Konstruok, modeliuok, programuok“, kuri buvo organizuota kartu su Kauno r. Akademijos mokykla-darželiu „Gilė“.